cappaper پلاسکو قالیباف انتخابات احمدی نژاد

cappaper: پلاسکو قالیباف انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد سید محمد خاتمی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم/ باید شعار «زنده

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدتقی فاضل میبدی، مشاور سيدمحمدخاتمي در دولت اصلاحات و عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم اعتقاد است خروج یکی از اعضای شورای شهر پا

هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم/ باید شعار «زنده

فاضل میبدی: هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم/ باید شعار «زنده باد مخالف من» خاتمی را در عمل نشان دهیم

عبارات مهم : ایران

فاضل میبدی: هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم؛ خروج يك عضو فعلي و ورود يك مخالف به شورا، هیچ خللی وارد نمی کند / باید شعار «زنده باد مخالف من» خاتمی را در عمل نشان دهیم/ یکی از پرسشها ما تک صدایی است

حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی فاضل میبدی، مشاور سيدمحمدخاتمي در دولت اصلاحات و عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم اعتقاد است خروج یکی از اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و ورود یک عضو اصولگرا به آن، خللی در کار شورا ایجاد نمی کند.

فاضل میبدی در گفت و گو با گزینش ، راجع به اظهارنظرهایی که اطراف مخالفت بعضی اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با خروج یکی از اعضا به منظور قرار گرفتن در مسئولیت های دیگر مطرح شده، گفت: بر این باورم که تک صدایی در هیچ عرصه ای در مملکت خوب نیست. یکی از پرسشها ما این است که در جامعه ما در پاره ای از جاها تک صدایی و تنگ نظری وجود دارد. این باعث تضارب آرا نمی شود.

هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم/ باید شعار «زنده

او ادامه داد: جهت شورایی مانند شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هیچ اشکالی ندارد که چند فکر مخالف هم وجود داشته باشند که حرف های خود را بزنند.

فاضل میبدی گفت: هیچ وقت کسی قسم نخورده هرچه اصلاح طلبان می گویند درست است و هرچه اصولگراها می گویند نادرست است و یا بالعکس. مسئله ما مملکت ما این است که در عرصه های متفاوت باب گفتگو را با مخالفان فکری خود باز نکرده ایم و هرکس که مخالف فکری ما بوده، گفته ایم برو و «خارج شو». حال چه در عرصه اصلاح طلبی و چه در عرصه اصولگرای.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدتقی فاضل میبدی، مشاور سيدمحمدخاتمي در دولت اصلاحات و عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم اعتقاد است خروج یکی از اعضای شورای شهر پا

این عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: اینکه آقای خاتمی شعارش این بود که «زنده باد مخالف من»، این را باید در عمل نشان دهیم.

او افزود: بر این باورم ورود شخصی مانند آقای چمران به شورای شهر، هیچ اشکالی ندارد و هیچ خللی هم وارد نمی کند. بلکه مورد نیاز است کسی که سال ها تجربه کاری دارد، دست کم حرف خود را بزند.

فاضل میبدی گفت: هرچه جامعه را به سوی تکثرگرایی در عرصه های سیاسی و اجتماعی ببریم، به نفع جامعه خواهد بود.

هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم/ باید شعار «زنده

پيش از اين، حجت الاسلام محمدعلي ابطحي رييس دفتر سيدمحمدخاتمي و از نزديكان او در يادداشتي نوشته بود: جدای از اینکه شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران چه کسی خواهد بود، یکی از بدترین استدلال ها که از شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شنیده می شود این است که اگریکی از اعضای شورا، شهردار شود، ممکن است سر لیست اصولگرایان که در لیست علی البدل است ، عضو مهم شورا شود. حرف تلخی است که با جامعه مدنی و اصلاح طلبی هیچ تناسبی ندارد. یک زمانی شعار اصلاح طلبی زنده بادمخالف بود. در بحبوحه بد اخلاقی ها و هیاهو ها اولیه ترین اصول آرمانهای اصلاح طلبی و دمکراسی خواهی در حال فراموشی هست. من اعتقاد دارم به هر دلیلی یک مخالف وارد شورا شود اصلاح طلبانه تر از آن است که شورا بی حضور جناح مخالف باشد.

واژه های کلیدی: ایران | اصلاح طلب | شورای شهر | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs