cappaper پلاسکو قالیباف انتخابات احمدی نژاد

cappaper: پلاسکو قالیباف انتخابات احمدی نژاد احمدی نژاد سید محمد خاتمی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت یازدهم آوارهایی که بر سر کشور خراب شده است بود را برداشت/ روحانی و خاتمی پ

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌در طول این چهار سال بسیاری از آوارها که بر سر کشور خراب شده است بود برداشته شده است است.

دولت یازدهم آوارهایی که بر سر کشور خراب شده است بود را برداشت/ روحانی و خاتمی پ

جهانگیری :دولت یازدهم آوارهایی که بر سر کشور خراب شده است بود را برداشت/ روحانی و خاتمی پیشرفت کشور عزیزمان ایران را می خواهند

عبارات مهم : ایران

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در طول این چهار سال بسیاری از آوارها که بر سر کشور خراب شده است بود برداشته شده است است.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در گردهمایی صنعت گران و مهندسان حامی حجت الاسلام حسن روحانی که عصر امروز در مجموعه ورزشی حجاب برگزار شد، گفت: پیش از این دولت، دوران بسیار مشکل هم بر ملت و هم بر کشور گذشت ولی مردم آن دوران را با رای به موقع خود در سال ۹۲ اصلاح کردند و اکنون بخش قابل توجهی از پرسشها برطرف شده است است.

دولت یازدهم آوارهایی که بر سر کشور خراب شده است بود را برداشت/ روحانی و خاتمی پ

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه در طول این چهار سال بسیاری از آوارها که بر سر کشور خراب شده است بود برداشته شده است هست، اظهار کرد: کشور عزیزمان ایران هراسی که در دنیا شکل گرفته بود و ایرانی بودن در دنیا جرم بود از بین رفت. ما روزهای سخت را فراموش نکردیم. ما فراموش نکردیم که بیماران سرطانی و خاص جهت یک دارو شهر به شهر می گشتند. ما فراموش نکردیم کشتی ها به سمت کشور عزیزمان ایران می آمدند ولی وارد نمی شدند.

او ادامه داد: متاسفانه عده ای نیروهای انقلاب را رو در روی هم قرار دادند و نیروی انسانی فرسوده شد. همه می دانیم با اقتصاد و فرهنگ و بازیگران و صورت های معروف چه کردند. درست است که امروز ما به نقطه مطلوب نرسیده ایم ولی تلاش کردیم بسیاری از پرسشها را برطرف کنیم. هنوز پرسشها زیادی وجود دارد. ما می خواهیم فضای سرمایه گذاری ایجاد کنیم تا سرمایه گذار ایرانی بتواند با خاطری آسوده سرمایه گذاری کند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌در طول این چهار سال بسیاری از آوارها که بر سر کشور خراب شده است بود برداشته شده است است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید خود را جهت کارهای بزرگ آماده کنیم و کشور عزیزمان ایران باید پیشرفت کند، ادامه داد: در گذشته از میادین یکسان گازی، کشورهای کوچولو زیاد از ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران برداشت می کردند. اوف برتفکری که اجازه می دهد کشور همسایه زیاد از مردم کشورش از منابع کشور عزیزمان ایران سود ببرد. ما خواستیم تا از منابع این ملت حفاظت و حراست شود.

او ادامه داد: ملت کشور عزیزمان ایران انتظار دارد به این پرسشها خاتمه داده شود. فرزندان کشور عزیزمان ایران باید شغل داشته باشند. نباید اجازه دهیم کسی از نیازمندی این ملت سواستفاده کند. شما صنعتگران و مدیران می توانید شغل ایجاد کنید. اگر دیگران می گویند، اینکاره نیستند ولی شما می توانید.

منابع داخلی و خارجی وجود دارد. ده ها میلیاردی که در صندوق ذخیره است جهت سرمایه گذاری تخصیص داده شده است دارد. کشور عزیزمان ایران ظرفیت نیروی انسانی بزرگی دارد و می تواند به قطب صنعت منطقه دست یابد. دیگران به علت منافعشان در غارت ثروت کشور و ضربه زدن به اقتصاد این کشور نمی خواهند این راه ادامه پیدا کند ولی روحانی با تمام وجود به صحنه آمده و شما هم باید بیایید.

دولت یازدهم آوارهایی که بر سر کشور خراب شده است بود را برداشت/ روحانی و خاتمی پ

وزیر صنایع دولت اصلاحات بر لزوم میدان دادن به بخش شخصی تاکید کرد و گفت: باید از بخش شخصی و سرمایه گذار دفاع شود. شما بیایید ما هم هستیم. رهبر انقلاب پیشرفت کشور عزیزمان ایران را می خواهد. رییس جمهور و خاتمی عزیز پیشرفت کشور عزیزمان ایران را می خواهند. این پیشرفت دست یافتنی هست. مدیران و ملت کشور عزیزمان ایران می توانند با حضور خود در روز ۲۹ اردیبهشت میسر پیشرفت کشور عزیزمان ایران را هموار کنند. ما برنامه خوبی داریم. بسیاری از طرح هایی که نشد در طول این چهار سال اجرایی شود، حتما در آینده اجرا خواهد شد و بیایید تا با کمک هم کشور عزیزمان ایران را در مسیر پیشرفت قرار دهیم.

واژه های کلیدی: ایران | منابع | ایرانی | حسن روحانی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs